لوگو اسباب چی

گول قیمت پایین را نخورید!

شرکت اسباب چی اصلی و مجاز همین وبسایت است کافیه با شماره تلفن شرکت ما تماس بگیری تا به اولین کارشناس ما متصل بشی و مشاوره و راهکار مناسب اسباب کشی مخصوص و لازم دریافت کنی!

شرکت اسباب چی

شرکت ما بهترین باربری و ارائه دهنده خدمات اسباب‌کــشی در تهران و کرج با بهترین نرخ اسباب کشی است. قیمت حمل بار لوازم منزل، ادرات، شرکت‌ها و سایر نرخ های اعلامی از طرف ما به‌عنوان بهترین باربری تهران ، مناسب‌ترین نرخ ممکن می‌باشد.بسته بندی در اسباب کــشی ، نیرو حمل بار متخصص، انواع خودرو حمل بار، ارائه خدمات چیدمان لوازم از خدمات باربری و اتوبار ما به‌عنوان بهترین شرکت باربری است.
اسباب چی

مشتریان گرامی توجه کنید!

طی ماه های گذشته شکایاتی در خصوص دریافت مبلغ زیاد توسط تیم شرکت اسباب چی از سوی مشتریان دریافت شد و پس از بررسی، متوجه شدیم که عده ای سودجو از شرکت های غیرمجاز باربری با نام و برند اسباب چی فعالیت می کنند و مشتریان را به اشتباه می اندازند، مدیریت در تلاش هست با شکایات و پیگیری این مشکل را رفع کند لذا خواهشمند هستیم در هنگام تماس حتما با شماره تماس حاصل فرمایید.

اسباب چی

بهترین اتوبار تهران با خدماتی برتر

ما از بسته بندی تا چیدمان لوازم در مکان جدید در کنار شما هستیم. بدون محدودیت می‌توانید از تمامی خدمات باربری ما در تهران و کرج استفاده نمایید. سرعت بالای ارائه خدمات از دیگر ویژ‌گی‌های شرکت ما است. در سریع‌ترین زمان ممکن حمل بار را با بالاترین کیفیت ممکن برای شما انجام خواهیم داد. از بروزترین تکنولوژی در ارائه خدمات اتوبار و حمل بار استفاده می‌نماییم تا رضایت شما را به دست آوریم. برای تجربه شیرین یک اسباب کشی مطمئن فقط یک تماس با ما فاصله دارید.

بهترین باربری تهران

بیمه معتبر

وقتی که اسباب کشی خود را به شرکت ما میسپارید کاملا خیالتان از لحاظ بیمه راحت می شود.

صرفه جویی در هزینه

نزدیک بر 98 درصد از مشتریان ما می گویند که مارا به خاطر قیمت رسمی باربری انتخاب کرده اند.

همه چیز در یک پیشنهاد

شما می توانید کل پکیج اسباب کشی را از شرکت ما دریافت کنید همگی در شرکت ما هستتند.
بسته بندی

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی لوازم منزل در زمان اسباب کشی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چراکه اگر بسته بندی اصولی و حرفه ای انجام نشود، تمامی اثاث آسیب خواهند دید. ما ، خدمات بسته بندی لوازم منزل را با کارگران متخصص انجام می‌دهیم.

نمونه کار اسباب کشی

درخواست مشاوره رایگان

اگر شما در فرایند جا به جایی یا انتخاب نوع خودروی حمل بار یا … سوالی برایتان پیش آمده است از طریق فرم زیر با تیم ما در ارتباط باشید .از طرفی شما می توانید به صورت تلفنی با مشاورین ما در ارتباط باشید. باربری و اسباب کشی منزل و محل کار خود را با اطمینان به ما بسپارید.

  نیرو مجرب

  انجام جابجایی توسط نیرو اسباب کشی سبب می‌شود تا حمل با بالاترین کیفیت ممکن انجام شود.

  بسته بندی

  بسته بندی لوازم در اسباب کشی یکی از مهم‌ترین و البته سخت‌ترین فرایند می‌باشد.

  خودرو بروز

  انتخاب صحیح خودرو باربری با توجه به حجم لوازم شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

  چیدمان اثاث

  شما می‌توانید صفر تا صد چیدمان خود را در محل جدید به شرکت ما محول نمایید.

  شرکت اسباب چی

  شما با درخواست از ما با شرکت معتبری روبه‌رو هستید که تمام نیازهای بسته بندی و اسباب کشی شما را رفع می کند. برای درخواست خودروی حمل و نقل یا بسته بندی لوازم منزل کافیست با شماره های ثبت شده در داخل وبسایت تماس گرفته و از خدمات بی نظیر ما بهره مند بشوید.

  اسباب چی متخصص در امور بسته بندی اثاثیه منزل آماده ارائه خدمات بسته بندی ارزان لوازم در کلیه مناطق تهران بزرگ به شما عزیزان می باشد. کارگر مجرب ما با استفاده از بهترین تجهیزات، در زمینه ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه جهت اسباب کشی منازل سلامت و سرعت در جابجایی اسباب شما را تضمین می نماید.